Herlev Bladet

Redaktionen

Jørgen Nielsen

Journalist
jorgen@herlevbladet.dk
25 73 31 64

Kenneth Kjæp Larsen

Journalist
kenneth@herlevbladet.dk
27 20 16 04

Henrik Lüthcke

Pressefotograf
henrik@herlevbladet.dk
30 31 07 77

Mette Lyhne

Redaktør
mette@herlevbladet.dk
29 93 17 09

Salgsafdeling

Jesper Røgilds

Konsulent
jesper@herlevbladet.dk
29 43 79 97

Lars Kronborg

Konsulent
lars@herlevbladet.dk
81 40 14 41

Michael Frydensberg

Konsulent
michael@herlevbladet.dk
25 73 31 63

Produktion

Britt Petersen

Grafiker
britt.p@herlevbladet.dk
22 44 14 63

Ulla Kjær

Grafiker / Webmaster
ulla@herlevbladet.dk
27 24 58 89

Kenny Kirketerp

Salgs- og produktionschef
kenny@herlevbladet.dk
22 89 46 64

Administration

Anette Bjerrehus

Administration
anette@herlevbladet.dk
71 70 05 22

Steffen Glaas

Direktør / Ansvarshavende
steffen@herlevbladet.dk
26 23 84 69

Heleherlev.dk anvender cookies – Generelt bruges cookies til at genkende dig, når du besøger os igen og kan hjælpe med feks at. levere helt anonyme data til 3. parts applikationer som Google Analytics som vi benytter. Cookies benyttes til at forbedre din brugeroplevelse på Internettet.